SKI-RAFT SPŁYWY PONTONOWE

SKI-RAFT SPŁYWY PONTONOWE

Spływ pontonowy Przełomem Bardzkim to wyprawa pięcioma meandrami Nysy Kłodzkiej. Popłyną Państwo pradawną doliną, pomiędzy kolorowymi łąkami i wysokimi skałami otulonymi rozśpiewanym lasem, który od stuleci porasta zbocza gór Bardzkich. Oprócz zachwycających widoków, uczestnicy spływu będą mogli zrobić zdjęcia fascynującym mieszkańcom tej pięknej okolicy – czaplom, perkozom, sarnom i… dzikom! Spływy pontonowe są doskonałą formą spędzenia czasu wolnego.

Aktywny wypoczynek i możliwość oglądania krajobrazów z zupełnie innej perspektywy sprawiają, że spływ pontonowy Przełomem Bardzkim zaliczany jest do obowiązkowego punktu podczas wycieczki w okolice Kotliny Kłodzkiej.

A po spływie…. Stary Folwark pamięta wiele niesamowitych historii z przeszłości Dolnego Śląska. Udaj się w niezwykłą podróż przez zakamarki kolejnych epok, poznając ich bohaterów, realia życia i tajemnicze losy. Zatop się we wciągających zdarzeniach i rozwiąż zagadki, których nikt dotąd nie rozwikłał. Cofnij się do epoki PRL, zajrzyj do ’45 roku, odwiedź Dolny Śląsk w okresie wojen Napoleońskich, poznaj tajemnice Marianny Orańskiej, właścicielki ziemskiej. Nikt nie wie, dokąd jeszcze zaprowadzi cię Stary Folwark Szyfrów…

Na koniec zapraszamy na spacer po parkach Pałacu Ławica ….piekny, historyczny i unikalny – XIX wieczny pałacyk secesyjny w stylu Szwajcarskim położony w wyjątkowo malowniczej okolicy – w sercu Kotliny Kłodzkiej, nad brzegiem Nysy Kłodzkiej. Zaznasz u nas błogiej ciszy, sielankowego spokoju i odpoczynki w niezmąconej zgiełkiem miasta atmosferze. Pełne uroku wnętrza opowiedzą niejedną ciekawą historię.

Gdzie jesteśmy ?

Ski – Raft Spływy Pontonowe

Ławica 23b
57-300 Kłodzko

www.ski-raft.pl

www.palaclawica.pl