Hotel Metro


Planując nocleg w Kłodzku lub w Kotlinie Kłodzkiej warto wziąć pod uwagę Hotel Metro. Nasz obiekt położony jest w centrum ziemi kłodzkiej 80 km od Wrocławia, 40 km od Kudowy-Zdroju, 2 km od centrum miasta Kłodzko, przy międzynarodowej trasie E67 (droga krajowa nr 8) Wrocław - Kudowa- Słone – Praga.

Co nas wyróżnia?

Doskonała lokalizacja hotelu umożliwia naszym Gościom szybkie dotarcie do największych turystycznych atrakcji ziemi kłodzkiej, takich jak Kopalnia Złota w Złotym Stoku czy Jaskinia Niedźwiedzia w Kletnie oraz popularnych miejscowości uzdrowiskowych, a w okresie zimowym do znanych stacji narciarskich w Zieleńcu czy Czarnej Górze. Blisko stąd również w Góry Stołowe, Góry Bardzkie, Góry Bystrzyckie i Orlickie oraz do Czech, gdzie znajduje się również wiele atrakcji dla turystów.

 

 

Hotel Metro posiada ponad 100 miejsc noclegowych w pokojach jednoosobowych i dwuosobowych, pokojach typu studio oraz apartamentach. Wszystkie pokoje są komfortowo urządzone, wyposażone w lodówkę, TV SAT, telefon, sejf. Dodatkowym atutem jest bezpłatny, bezprzewodowy dostęp do Internetu w każdym pokoju oraz bezpłatny monitorowany parking dla samochodów osobowych i autokarów.