Hotel Fryderyk Restauracja & Spa


W jednej z najstarszych i najsłynniejszych uzdrowisk polski, w malowniczym krajobrazie Kotliny Kłodzkiej, znajduje się butikowy hotel, szczycący się sławą sudeckiej mekki zakochanych.

To właśnie w Dusznikach-Zdroju, nieopodal Hotelu Fryderyk młody Chopin zadurzył się w młodej Libuszy. Również tutaj, Mendelssohn natchniony krajobrazem okolic, skomponował pierwsze takty Marszu Weselnego, a Adolf Hitler i Ewa Braun cieszyli się swoja obecnością skryci przed całym światem...

n1

n2

Hotel Fryderyk Restauracja & Spa to zabytkowy, ponad 150-letni obiekt skrywający nie jedną historię. Lokalizacja w samym sercu Sudetów, przy urokliwym Parku Zdrojowym, z dala od miejskiego zgiełku zapewnia głębokie odprężenie i przenosi swoich gości w inny wymiar wypoczynku. Przestronne wnętrza, łączące klimat XIX-wiecznego pensjonatu z nowoczesnym designem tworzą niepowtarzalną atmosferę pobytu. Do dyspozycji najbardziej wymagających gości oddanych jest 20 komfortowych, indywidualnie zaprojektowanych pokoi, z których każdy charakteryzuje się inną kolorystyką i detalami, a całość uwieńczają nazwy zaczerpnięte z bogatego życia Fryderyka Chopina. Nazwa hotelu upamiętnia pierwszy zagraniczny koncert, który młody artysta dał nieopodal w 1826 roku. Do dziś Hotel jest ulubionym miejscem melomanów i muzyków, a także osób poszukujących niekonwencjonalnych form wypoczynku i odnowy.

n3

n4

Hotelowa Restauracja serwuje potrawy tworzone z pasją i niezwykłą starannością z najlepszych sudeckich produktów, aby każdy posiłek był prawdziwą ucztą. W myśl filozofii Wellness & Slow Food posiłki przygotowywane są na chwilę przed podaniem. Dyskretna, gotowa do pomocy obsługa spełni każde życzenie gości, a pełnię odnowy zapewnią zmysłowe masaże oraz luksusowe ceremonie Spa. Doskonałą alternatywą dla zatłoczonych basenów hotelowych jest kameralna Strefa Wellness, oferująca gościom wyłączną rezerwację jacuzzi, sauny fińskiej, łaźni parowej, podgrzewanych foteli ceramicznych z opcją fototerapii, masażu prysznicowego oraz mis ceramicznych do aromaterapeutycznej kąpieli stóp. Podczas godzinnego, kameralnego seansu w blasku świec, z kieliszkiem wina nie sposób nie wypocząć!

Mnogość i różnorodność atrakcji turystycznych dla małych i dużych, ustronna lokalizacja, bliskość kurortu zimowego – Zieleńca stwarzają doskonałe warunki do wypoczynku latem jak i zimą. Charakteru całości nadaje ekskluzywny profil obiektu i rodzinna, polska gościnność. Dla rodzin z dziećmi przygotowaliśmy plac zabaw w hotelowym ogrodzie, salę zabaw na deszczowe dni, nietłukącą się zastawę, akcesoria dla malucha: wanienkę, nocnik, przewijak, itp.

Bez względu na to, czy jesteś fanem letnich sportów, pieszych górskich wędrówek, miłośnikiem rodzinnych, weekendowych wypadów, czy może wielbicielem chwil tylko we dwoje – Hotel Fryderyk to miejsce dla Ciebie. "

Ceny od: 170 PLN