Hotel Europejski


Hotel Europejski położony jest w Nysie, tuż przy trasie Opole – Kłodzko, co zapewnia dobrą komunikację. Goście hotelowi mogą korzystać z dwóch parkingów, w tym jednego strzeżonego. Restauracja Europejska oferuje bogate menu oraz znakomity wybór win i innych alkoholi, a także specjalne menu dla dzieci i kącik dziecięcy. W lobby znajduje się także Vip Cognac Club, który oferuje m.in. wyśmienite drinki i alkohole z całego świata, a także możliwość oglądania relacji z wydarzeń sportowych. Restauracja hotelowa serwuje śniadania w postaci szwedzkiego stołu. Dla gości hotelowych zarówno w Restauracji, jak i w Vip Cognac Club przygotowano specjalne zniżki. W sezonie letnim goście mogą korzystać z letniego ogrodu z parasolami. Wszystkie pokoje wyposażone są w telewizor i minibar, w łazienkach znajdują się suszarki do włosów oraz zestawy kosmetyków. W pokojach typu studio na gości czekają szlafroki.

n 2

n 1

n 3

n 4

n 5

n 6

n 7

n 8

n 9

n 10

n 11

n 12

Recepcja hotelowa czynna jest całą dobę. Hotel jest przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych, dysponuje także łóżeczkami dziecięcymi. Zwierzęta domowe są akceptowane za opłatą za pobyt.

Odległość od lotniska Wrocław-Strachowice wynosi 77 km. Ten trzygwiazdkowy hotel znajduje się 1 km od Jeziora Nyskiego i 2 km od dworca kolejowego w Nysie. Istnieje możliwość, za dodatkową opłatą, zamówienia transferu z i na lotnisko we Wrocławiu.