Hotel Bardo


Bardo to malowniczo położone miasto w sercu Dolnego Śląska. Na szczycie jednej z gór powstał nowoczesny i ekologiczny hotel, do którego serdecznie Państwa zapraszamy. Cisza, spokój i nowoczesny design sprawią, że pobyt w naszym Hotelu to czysta przyjemność. Przestronne pokoje, smaczna kuchnia, wspaniały wystrój i nowoczesne sale konferencyjne wraz z bazą wypoczynkowo-rekreacyjną to gwarancja świetnie spędzonego czasu. Bliskość natury, trasy rowerowe i atrakcyjne zagospodarowanie terenu sprawi, że zrelaksują się Państwo po trudach tygodnia. Nasz hotel to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi i ludzi pragnących wypocząć aktywnie oraz w bardziej klasyczny sposób. Sauny, basen, strefa relaksu z gabinetami masażu i odnowy biologicznej sprawią, że nabiorą Państwo sił a wyposażona w nowoczesny sprzęt sala fitness pozwoli podtrzymać formę i radość z życia.

hotel bardo

Multimedialna sala zabaw dla dzieci oraz zewnętrzny plac zabaw sprawi, że Państwa dzieci też na długo zapamiętają pobyt w naszym Hotelu.
Specjalnie dopasowane pakiety pobytowe sprawią, że każdy znajdzie coś dla siebie. Miła i profesjonalna obsługa spełni Państwa każde życzenie. Jesteśmy pewni, że wybór Hotelu Bardo to dobra decyzja która sprawi, że powrócą tu Państwo nie raz.